top of page
Image by Chris Montgomery

Warsztaty dla Rodziców

WARSZTATY

WARSZTATY 3 GODZINNE

WARSZTATY 16 GODZINNE

Nasze szkolenia adresowane są do Rodziców, którzy szukają skutecznych sposobów na budowanie silnej więzi emocjonalnej z dzieckiem oraz pragną doskonalić swoje umiejętności wychowawcze.

Jesteśmy przyjaciółkami, trenerkami, pracującymi od lat warsztatowo, które połączyła pasja do relacji. Chcemy Cię nią zarazić/ do niej zachęcić/ a może pomóc Ci ja odkryć w sobie?

Zapraszamy na szkolenia dwudniowe (16ha) lub krótsze trwajce do 3 ha.

1. ”Po pierwsze relacja” czyli o tym jak budować indywidualny kontakt z dzieckiem, jak je wspierać i mądrze mu towarzyszyć, aby czuło się bezpieczne i akceptowane. 

 

2, “Mamo, Tato dodaj mi skrzydeł” czyli o tym jak wspierać motywację wewnętrzną dzieci, o alternatywie dla kar i nagród i potędze relacji.

3. “Nie daj złości za wygraną” czyli moje dziecko mnie złości, o tym jak zaopiekować trudne emocje dziecka i swoje.

4. ”Trudne pytania dziecka” czyli jak odpowiadać na pytania z zakresu seksualności, ale nie tylko- w opracowaniu.

 1. “Wychowanie w duchu slow”, czyli budowanie bliskich więzi w rytmie prostoty i minimalizmu w naszym dzisiejszym przebodźcowanym świecie.
   

 2. “Ku sobie” czyli o tym jak stawać się czułą przewodniczką samej siebie. Warsztat dla mam, które chcą usłyszeć siebie i swoje potrzeby, aby na nowo rozkwitnąć i żyć pełnią życia.
   

 3. “Rodzina to drużyna” czyli o towarzyszeniu i kontroli jako uzupełniających się wymiarach miłości oraz rytuałach rodzinnych i pozytywnych inicjacjach jako sposobach na umacnianie więzi.
   

 4. “W krainie potrzeb”, czyli o rozpoznawaniu i zaspakajaniu indywidualnych potrzeb dzieci.
   

 5. “Czy wszystko ze mną w porządku?”/ “Czy mogę czuć to co czuje?”/ “Wszystkie emocje moje są” o roli akceptacji uczuć i o tym, że nawet te nieprzyjemne są ważne.
   

 6. “Zgadzam się albo i nie” czyli jak troszczyć się o granice swoje i innych.
   

 7. “Ograniczające przekonania”, czyli o dostrzeganiu swojego wewnętrznego potencjału i otwartości na rozwój. 
   

 8. “Porażki mogą być fajne”, czyli o wartości jaka płynie z popełniania błędów.
   

 9. “Motywacja, która płynie z wnętrza”, czyli co zamiast kar i nagród?
   

 10. “Współpraca bazą do budowania więzi”

Nasze szkolenia się uzupełniają, chętnie połączymy dla Ciebie kilka z nich lub rozwiniemy któreś i stworzymy wartościowy, indywidualny program odpowiadający na Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

001_edited.jpg

ASIA
CHALIMONIUK

O MNIE

Doświadczenie nie tylko zawodowe

- żona i mama.

- Z wykształcenia magister prawa.

- Z zamiłowania i zainteresowania uczestnik wielu kursów i inicjatyw z zakresu wychowania dzieci i kompetencji rodzicielskich, m.in. Szkoły rodziców i wychowawców, warsztatów: „Jak rozmawiać z dziećmi o seksie?” czy „Nie daj złości za wygraną - trudne emocje dziecka i rodzica”. W 2021 r. ukończyła Szkołę Trenerów „PROGRESS”.

- Od 2014 r. prowadzi w ramach Fundacji „Kurs na miłość” warsztaty i szkolenia wspierające rodziców i opiekunów w budowaniu relacji z dzieckiem, jak również warsztaty dla zakochanych i narzeczonych oraz małżeństw z zakresu efektywnej komunikacji.

Moje media społecznościowe

 • Facebook
 • Instagram
 • Czarny YouTube Ikona
003.jpg
004.jpg

MONIKA
IWANEK

O MNIE - MONIKA

Doświadczenie nie tylko zawodowe

– żona i mama Zuzi, Emilki, Łucji i Piotrusia,

- z wykształcenia doktor nauk humanistycznych w zakresie historii sztuki,

- z zamiłowania  i działalności zawodowej czynny trener od 2011 roku, zrealizowała ponad 800 godzin szkoleniowych, opracowuje, prowadzi i koordynuje szkolenia oraz warsztaty rozwijające kompetencje,

- z zainteresowania uczestnik wielu kursów i szkoleń z dziedziny trenerstwa i psychologii m.in.: Szkoła Trenerów PROGRESS (w zakresie samodzielnego przygotowania i prowadzenia szkoleń oraz warsztatów umiejętności psychospołecznych); Szkoła dla Rodziców i Wychowawców  cz. I i II (uprawniające do prowadzenia warsztatów umiejętności wychowawczych dla rodziców i wychowawców); Dialog Motywujący cz. I; Innovative tools and methods of adult teaching - the specificity of creating and conducting on-line training, EuroSuccess Consulting, Cypr

- od 2014 r.  założyciel Fundacji Kurs na Miłość,

- z ciekawością patrzy na świat i szuka sposobów aby czynić z życia arcydzieło

Moje media społecznościowe

 • Facebook
 • Instagram
 • Czarny YouTube Ikona
002.jpg
bottom of page