top of page
Image by Aaron Burden

Usługi redakcyjne

KONCEPCJA

REDAKCJA

Tworzenie i opracowanie pomysłów na publikacje papierowe lub elektroniczne; organizacja i koordynacja prac wydawniczych (graficznych, redakcyjnych, DTP produkcyjnych); budowanie i zarządzanie treściami tekstowymi i graficznymi w publikacjach.

Tworzenie lub redagowanie treści podręczników, książek, artykułów, materiałów dziennikarskich: radiowych i telewizyjnych; budowanie i tworzenie treści w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube, Instagram, Twitter).

005.jpg

GRZESIEK
ALEKSANDROWICZ

O MNIE

Doświadczenie nie tylko zawodowe

- mąż i ojciec.

- z wykształcenia politolog i katecheta.

- Od 2006 r. związany z branżą wydawniczą - opracowuje koncepcje, redaguje i przygotowuje do druku podręczniki szkolne i książki. W tym zakresie stale współpracuje z największym, polskim wydawcą edukacyjnym, Wydawnictwem Nowa Era.

- Zaangażowany w pracę dziennikarską - przygotowuje materiały reporterskie dla Katolickiego Radia Podlasie, tworzy treści i rozwija działalność profili FB. Organizuje i zapowiada webinaria edukacyjne w ramach współpracy z Wydawnictwem Nowa Era.

- od 2003 r. związany z ewangelizacyjnym projektem muzycznym „Porozumienie”. Jako wokalista, a w ostatnich latach również klawiszowiec zespołu zagrał ponad 600 koncertów w Polsce i Europie, nagrał kilka płyt i teledysków.

Moje media społecznościowe

  • Facebook
  • Instagram
  • Czarny YouTube Ikona
006.jpg
bottom of page