top of page

NASZA PODRÓŻ

Skracając historię. Pomysł aby połączyć się w grupę powstał na modlitwie czyli sam nie powstał. Ot i cała historia ;)
Proces był długi, gdyż materiał był "mało plastyczny". Aż w końcu udało się ulepić i nazwać Projektem Parafia.  Amen!

MISJA? A TAK, MISJA.

Mam takie "dość spore" pragnienie ukazania piękna kościoła

Misja wydaje się bardzo prosta - dla nas prosta. Wiemy w czym jesteśmy dobrzy i chcemy tym służyć w kościele. Jesteśmy w kościele dość długo i intensywnie działamy na jego różnych polach. Po latach pracy z ludźmi kościoła i na przeróżnych polach ewangelizacji, wiemy na 100% , że nie ma dla nas grzeszników lepszego miejsca, no nie ma.

003.jpg

Dlaczego PRojekt parafia?

SERIO

Z MODLITWY

Podczas modlitwy powstał pomysł. Trochę dawno to było ale widocznie proces ten był potrzebny, dzisiaj jestem tego pewien, że tak. Słowa - w róznych miejscach o tym samym, obrazy - za każdym razem te same i sytuacje - nieprzerwanie od momentu powstania koncepcji układające się w scenariusz, filmu? Może i kiedyś filmu. Mocno wierzę w sens tego dzieła wielokrotnie potwierdzanego Słowem i przypadkowymi splotami wydarzeń, które przpadkowe nie były ;)

SZCZERZE

Z DOŚWIADCZENIA

Jeżdżąc po Polsce i pracując dla Kościoła dość często spotykałem się z sytuacjami gdzie dana usługa (od pieca w kościele po wydrukowanie plakatu na festyn Parafialny) była mocno nieproporcjonalnie wyceniana lub jakościowo nie adekwatna, znacząco nieadekwatna. A, że wielu z księży to moi znajomi, bracia na drodze sytuacja stała mi się bliska. I jak to facet zamiast tylko słuchać postanowiłem i postanowiliśmy działać :) I już.

Image by KAL VISUALS

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco 
Wszelkie aktualności i całą aktywność będziemy sukcesywnie publikować na naszych mediach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia profili PRojektu Parafia.

bottom of page