Image by Ralph (Ravi) Kayden

Nagłośnienie / Oświetlenie

TECHNIKA SCENICZNA

USŁUGI ELEKTROAKUSTYCZNE

Nagłośnienie / Oświetlenie / Scena: kompleksowa obsługa techniczna wszelkich wydarzeń kulturalnych, (specjalizacja kościoły) religijnych; festiwali, przeglądów, dni patrona, pikników parafialnych, koncertów, konferencji, spotkań młodzieży, sympozjów... / dysponujemy własnym nagłośnieniem estradowym, sceną i oświetleniem w różnych konfiguracjach - od małych konferencji po duże imprezy na otwartym powietrzu.

ZAPROJEKTOWANIE Pomiary elektroakustyczne / montaż systemów nagłośnieniowych w obiektach sakralnych, salach parafialnych, domach kultury, szkołach / projektowanie i tworzenie dedykowanych produktów i rozwiązań audio  / wsparcie inżynierskie na każdym etapie realizacji inwestycji / programowanie, uruchomienie, testy / doradztwo sprzętowe.

PIOTR
MICHNIKIEWICZ