top of page
Image by Tianyi Ma

Internet / Grafika

INTERNET

GRAFIKA

Projektowanie stron internetowych / Hosting, administracja, pozycjonowanie / Środowisko pracy Google / Integracje z usługami Google / Płatności online / Zdjecia + Video na potrzeby internetu / Szkolenie z administrowania stroną / Kno-how zaistnienia w internecie...

Media społecznościowe: (YouTube, Facebook, Instagram), utworzenie i aktualizacja profilu, pierwsze posty, projekty graficzne postów i reklam, strategia indywidualna, komunikacja z followersami, organizacja konkursów, infografiki, planowanie kampanii, promocja i reklama, prowadzenie i szkolenie, raportowanie.

Projektowanie graficzne:  plakatów, ulotek, broszur, folderów, kalendarzy, bannerów, rollupów, katalogów, wizytówek, tabliczek informacyjnych, papiery firmowe, naklejki, koperty, torby reklamowe... itd. / Przygotowanie do druku / Druk / Szkolenie z podstaw projektowania graficznego na podstawie ogólnodostępnych prostych programów graficznych / 

003.jpg

SZYMON
CHALIMONIUK

O MNIE

Doświadczenie nie tylko zawodowe

- mąż i ojciec.
 

- Absolwent teologii na UKSW w Warszawie, specjalista od działań telewizyjnych i internetowych. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, kierownik planu, researcher. Współpracował z redakcją katolicką TVP, przez 3 lata prowadził program o muzyce chrześcijańskiej w Katolickim Radiu Podlasie.
 

- kompleksowo zaprojektował ponad 100 stron internetowych, ale też niezliczoną ilość ulotek, plakatów, billboardów, rollupów i gadżetów reklamowych.
 

- Zarejestrował i zmontował dziesiątki teledysków i reportaży filmowych.
 

- Koordynował działania Fundacji Dziesięć Talentów – w ramach tej działalności organizowane były m.in. Nocne Czuwania Młodych w Kodniu, plenerowe pokazy filmów dla dzieci i dorosłych, czy też festiwal „Stanica Jedności” w Kostomłotach nad Bugiem.
 

- swoją pracę rozpoczynał w warszawskiej agencji PR gdzie organizował i nadzorował eventy, festiwale, koncerty i kampanie reklamowe.
 

- pasjonat gitary i muzyki w ogóle, na scenie zagrał setki koncertów z zespołem Porozumienie i RUT, poza sceną współpracował z wieloma zespołami sceny chrześcijańskiej jako wydawca, promotor i menager.

Moje media społecznościowe

  • Facebook
  • Instagram
  • Czarny YouTube Ikona
005.jpg
bottom of page